סלבס בצמרת: מי שכן של מי ובאיזה בניין?

מתחם המגדלים פארק צמרת הפך לשדה שבו פורחים סלבס בכל מיני גדלים עם הנחות מכל מיני סוגים. מיפינו עבורכם מי גר איפה, למי יש פנטהאוז של 17 מיליון שקל, כמה גדולה המרפסת של בר רפאלי ומי צריך לבקש מאייל גולן שיכניס אותו לבריכה שלו. ואף מילה על המאהל ברוטשילד

22.02.018 xnet ynet

כמו בכמעט כל תחום צרכני, גם בנדל"ן הסלבז זוכים להנחות שמעלות חיוך על פניהם המאופרים. על פי הערכות של אסף רוזיו מרוזיו נכסים, חברת התיווך הבלעדית של בר רפאלי, הסופר מודל, שוכרת דירה בת 175 מ"ר, פלוס מרפסת בת כ־30 מ"ר תמורת כ־15 אלף שקל בחודש. רובי פורת שובל, השחקנית, קנתה דירה זהה לדירה שרפאלי שוכרת.

מנהטן
אילן בן דב והפנטהאוז ב־17 מיליון שקל
שטח בנוי: 38 קומות.

הכל כלול: בבניין סאונה יבשה וסאונה רטובה, מכון כושר, מאמן כושר אישי (בתוספת תשלום), שמירה בבניין לאורך כל שעות היממה וחניון תת קרקעי.

כאן גרים בכיף: איש העסקים אילן בן דב, בין היתר, מבעלי פרטנר. הוא ובת זוגו, הדוגמנית במיל. קרן מיכאלי, מתגוררים בפנטהאוז בגודל 300 מ"ר פלוס מרפסת בגודל 70 מ"ר. שווי הבקתה: 17 מיליון שקל.

מגדלי בסר

עכשיו אתם מבינים איזו קופה דפק אלירז?

שטח בנוי: שני המגדלים צפויים לקום ב־2013 ויהיו בעלי 28 ו־29 קומות.

הכל כלול: בריכת שחייה חצי אולימפית פתוחה לשמיים, חדר כושר, סאונה יבשה ורטובה, שמירה וחניון תת קרקעי. בכל דירה תהיה מרפסת שמש.

כאן גרים בכיף: הראל סקעת, אורנה דץ, אלירז שדה וטל ברודי רכשו דירות, חלקן כהשקעה. כל דירה תהיה בת 156 מ"ר ומחירה כשלושה מיליון שקל. עד להשלמת הפרויקט מתגורר סקעת במגדל השכן, W, בדירה הזהה לזו של בר רפאלי.

YOO

כשאייל גולן פגש את פיליפ סטארק

שטח בנוי: שני מגדלים בעלי 37 ו־41 קומות, פרי עיצובו של פיליפ סטארק, ירום הודו. מסימני הפרסטיז': הפנטהאוז, על 800 מטריו המרובעים, נמכר לאחרונה בכ־45 מיליון שקל לאיש עסקים צרפתי.

הכל כלול: הבניין מצויד בבריכה מעוצבת, תנחשו על ידי מי, חדר אורחים שהושקעו בו מיליון דולר, סאונה יבשה ורטובה, מכון כושר, מאמן כושר אישי (בתוספת תשלום כמובן), שמירה בבניין לאורך כל שעות היממה וחניון תת קרקעי.

כאן גרים בכיף: איל קיציס, כוכב "ארץ נהדרת", רכש דירה בגודל של 150 מ"ר תמורת כמיליון דולר. קיציס ובת זוגו, טלי מורנו, לא מתגוררים בה כרגע.

ברק יצחקי, שחקן מכבי תל אביב, שוכר דירה בגודל של 88 מ"ר תמורת שכר דירה של כ־10,000.מיקי בוגנים, מעצב השיער, רכש דירה בגודל של 155 מ"ר. ניר הוד, האמן, רכש דירה בגודל של 88 מ"ר.

אביב בצמרת

ג'מצ'י וברקוביץ' באותו בניין? צפו ימים לא קלים בחדר הכושר

שטח בנוי: 30 קומות, יש בו פנטהאוז בגודל 540 מ"ר, עם בריכת שחייה על הגג, תמורת סכום מגוחך של ארבעה וחצי מיליון דולר.

הכל כלול: בריכת שחייה חיצונית, חדר כושר, אבטחה 24 שעות ומרפסת שמש בכל דירה.

כאן גרים בכיף: הכדורסלנים לשעבר, דורון ג'מצ'י ומיקי ברקוביץ', ששילמו כארבעה מיליון שקל עבור דירות בגודל של כ־200 מ"ר.